I miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Gminy Mosina w Unihokeju

15 i 16 października Szkoła Podstawowa w Pecnej była miejscem zmagań naszych reprezentacji klas VII-VIII w Unihokeju. W pierwszym dniu rywalizowały dziewczyny. Dzięki wielkiej ambicji i woli walki z każdego spotkania wychodziły zwycięsko, nie tracąc żadnej bramki w całym turnieju. Ostatecznie zajęły pierwsze miejsce. Gratulacje dla całej drużyny za wspaniałą grę i awans do turnieju powiatowego. Drużyna wystąpiła w składzie: R. Kowalewska, K. Zagozda, J. Huchwajda, Z. Kubacka, N. Jęrzejczak, J. Popovich, J. Krysiak, G. Socha, Z. Kutka, A. Zimowska, N. Milińska.
W drugim dniu turnieju do rywalizacji przystąpili chłopcy. Turniej rozpoczęli niemrawo, ulegając nieznacznie w pierwszym spotkaniu, jednak z meczu na mecz „rozkręcali” się pokonując swoich rywali, zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Skład: K. Woś, B. Nowacki, M. Roszak, B. Gawron, K. Sajna, W. Janiszewski, A. Urbański, F. Kordylewski,
Gratulacje dla obu ekip!!