Podium dla reprezentacji chłopców podczas Finału Mistrzostw Gminy Mosina na Ergometrach Wioślarskich

Dnia 16.10.2019r. w Zespole Szkół w Krośnie, na hali sportowej OSiR’u odbyły się Gminne Zawody Sportowe na Ergometrze Wioślarskim „Pierwszy Krok Wioślarski na Terenie Powiatu”, których organizatorem był Wielkopolski Związek Towarzystw Wioślarskich. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Aleksander Daniel- Prezes WZTW oraz Pan Marek Kurek- V-ce Prezes.
W zawodach brały udział dwie Szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie oraz Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie. Obie Szkoły wybierały reprezentacje 20 dziewcząt oraz 20 chłopców z rocznika 2006/2007.
Dystans podczas eliminacji gminnych to 250 metrów.
Cała nasza reprezentacja spisała się na medal. Pod względem frekwencji, zachowania, zaangażowania i swojej postawy- wygrani są Wszyscy! ? W kategorii dziewcząt, by stanąć na podium wiele nie brakowało.
Taki właśnie jest sport. Dziewczęta z SP1 zajęły pierwsze trzy miejsca.

W kategorii chłopców podium należało do nas!

?1 miejsce zajął Antoni Heinze z klasy 7c
?2 miejsce zajął Hubert Zajdel z klasy 7a
?3 miejsce zajął Jędrzej Szwarc z klasy 7b.

Chłopcy zakwalifikowali się do kolejnego etapu – finału Powiatu, który odbędzie się w Hotelu Sheraton w Poznaniu 26.11.2019r.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z tego wydarzenia
https://m.youtube.com/watch?v=qqtP9RH5txw&feature=youtu.be Zapraszamy również na stronę internetową Organizatora
https://www.pierwszykrokwioslarski.pl/ Barbara Wachowska. 

Pierwszy Krok Wioślarski 2019 Mosina
youtube.com