Igrzyska Dzieci w Gminnych Mistrzostwach Gminy Mosina w Unihokeju

W dniach 10 i 11 października nasze reprezentacje chłopców i dziewcząt z klas IV-VI rywalizowały w ramach Igrzysk Dzieci w Mistrzostwach Gminy Mosina w Unihokeju. Zawody rozgrywane były w Rogalinku i w każdym turnieju brało udział pięć szkół z terenu naszej Gminy. Drużyny rozgrywały swoje mecze systemem „każdy z każdym”.
W końcowej klasyfikacji nasza drużyna chłopców zajęła IV miejsce, a drużyna dziewcząt III miejsce. Gratulacje dla wszystkich zawodników za walkę oraz poświęcenie włożone w każdy mecz!!
Drużyna dziewczyn: J. Burzyńska, W. Filipiak, B. Kawczyńska, M. Kubera, H. Lipińska, A. Matecka, Z. Skitek.
Drużyna chłopców: A. Boguta, M. Huchwajda, N. Kaczmarek, D. Kruk, I. Pieczyński, F. Smurawa, W. Walenciak, J. Wojewoda.