ZIELONA ŚCIANKA GOTOWA!

W poniedziałek odbyło się uroczyste odsłonięcie ZIELONEJ ŚCIANY🌿
Grupa uczniów pod opieką Pani A. Jagiełło poświęciła wiele godzin pracy, żeby powstała – cieszyła oczy i zdobiła wejście do szkoły.
Dodatkowo idealnie komponuje się z otoczeniem 🙂 Teraz pozostało już tylko dbać o roślinki, żeby pięknie się rozrastały 🪴
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt osobom, dzięki którym udało się uczniom przebrnąć płynnie od pomysłu do realizacji – Panu Konradowi Tuszewskiemu, który jest mentorem, skarbnicą wiedzy wszelakiej i na spotkania projektowe zawsze przychodzi z tortem 🍰, Panu Jarosławowi Maćkiewiczowi, który podarował palety, Panu Michałowi Plenzlerowi, który poświecił piątkowy wieczór, żeby palety zamontować na ścianie , Paniom z obsługi i Pani Małgorzacie Plenzler, za pomoc podczas sadzenia roślin i montażu. Mamy wokół siebie bardzo wielu serdecznych i pomocnych ludzi, za co jesteśmy bardzo wdzięczni🥰