Sukcesy naszych uczniów podczas XX edycji Memoriału Bronisława Szwarca

4 kwietnia na poznańskiej Polanie Harcerza przy Jeziorze Malta odbyła się XX edycja Memoriału Bronisława Szwarca 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃🏃.
W ramach tej imprezy rozegrano m.in. Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych.
Łącznie w zawodach wzięło udział ponad 1700 zawodników, a najlepsi z nich wezmą udział w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 20 kwietnia w Żerkowie. Startowaliśmy w trzech kategoriach wiekowych. Osobno drużyny chłopców i dziewcząt. Mimo niskich temperatur na dworze, naszych biegaczy nie opuszczał dobry humor 😊 Wszyscy biegacze świetnie się spisali 👏 💪, ale to najmłodszym- drużynie dziewcząt i drużynie chłopców udało się zająć II miejsce 🥈 zapewniając sobie awans do finału Wojewódzkiego. 👏 👏
W kategorii wiekowej 2010-2011 w klasyfikacji indywidualnej Wiktoria Szychowska zajęła III miejsce 🥉 🏆
Wiktoria również będzie reprezentować naszą szkołę w finale Wojewódzkim.
Brawo 👏
Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom!
Wielkie brawa za chęć sportowej rywalizacji,
za miejsca zajmowane indywidualnie, dobre czasy i fajne nastawienie 💪 🏃 🏃‍♀️
Dziękujemy Radzie Rodziców, która wspiera rozwój młodych sportowców 🚍 😊