Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

W dniu 8 lutego 2019 roku w Świetlicy wiejskiej w Krośnie odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z oddziału przedszkolnego 0 B wraz z wychowawcą p. Olgą przygotowały program artystyczny. Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni Goście obejrzeli także pokazy taneczne do muzyki: „Chocolate choco choco” oraz „Belgijka”. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.