Szkolne Targi Edukacyjne

13.02.2019 roku w Zespole Szkół w Krośnie odbyły się I Szkolne Targi Edukacyjne zorganizowane przez doradcę zawodowego Panią Katarzynę Orkiszewską. Wychodząc ku zainteresowaniom uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej im. 15. Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie zaproszonych zostało jedenaście szkół średnich, które zostały wyłonione z przeprowadzonych wśród ósmoklasistów ankiet. Zespół Szkół w Krośnie miał zaszczyt gościć:

 1. I Liceum Ogólnokształcące im. O. Kolberga w Kościanie
 2. Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie
 3. Liceum Dwujęzyczne w Luboniu
 4. Technikum nr 19 w Poznaniu
 5. Technikum TEB Edukacja w Poznaniu
 6. Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie
 7. Zespół Szkół Rolniczych w Grzybnie
 8. Zespół Szkół Komunikacji w Poznaniu
 9. Zespół Szkół Mechanicznych w Poznaniu
 10. Zespół Szkół Zawodowych nr 6 w Poznaniu
 11. Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu

Na Targi przybyli uczniowie klas VIII i VII Szkoły Podstawowej im. 15. Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie, ale również uczniowie z pobliskich mosińskich szkół oraz rodzice. Wszystkie zaproszone szkoły cieszyły się zainteresowaniem przyszłych pierwszoklasistów. Gościom dziękujemy za przybycie oraz promocję swoich placówek.