Spotkanie z koszykówką

18.09.2019 r. w środę o godzinie 10:00 odbyło się spotkanie z koszykarzami z pierwszoligowego klubu Biofarm Basket Poznań oraz z uczestnikiem tegorocznej edycji programu telewizyjnego Mam Talent- Tomaszem Barankiem. Pan Tomasz nie tylko zaprezentował swoje umiejętności panowania nad piłką do koszykówki, ale przede wszystkim zrobił wielkie show.Ten niewielki człowiek, pokazał jak wielkie ma serce ♥ do sportu, koszykówki ? oraz dzieci ? Zawodnicy klubu Biofarm Basket Poznań opowiedzieli o swojej przygodzie z koszykówką, o systematyczności i determinacji w drodze do sukcesu. Również zaprezentowali swoje umiejętności.
Zaangażowali wszystkie chętne dzieci do wspólnej zabawy i krótkiego trening. Uczniowie naszej szkoły, zadawali ciekawe, mądre a czasami trudne pytania i w skupieniu słuchali odpowiedzi naszych gości. Po ilości, głośności braw i okrzyków, spotkanie z pewnością można zaliczyć do udanych.