Podziękowania dla rodziców i uczniów

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
(św. Jan Paweł II).  W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia przeprowadziliśmy w szkole zbiórkę na rzecz podopiecznych Hospicjum Palium w Poznaniu. Zebraliśmy setki pierników, kilkadziesiąt paczek z żywnością i kosmetykami, które z pewnością wywołają uśmiech na wielu twarzach i sprawią, iż te święta będą radosne również dla tych, których los ciężko doświadczył. Pomoc ta nie była tylko materialna, otrzymaliśmy także piękne życzenia świąteczne.

Uczniowie naszej szkoły i ich Rodzice są osobami o wielkich sercach, którzy nie przejdą obojętnie obok potrzebujących. W imieniu pacjentów Hospicjum i ich rodzin dziękujemy za wszystko, czym zechcieliście się Państwo podzielić z innymi!