Nasza szkoła została zakwalifikowana do kolejnego etapu Projektu: Drużyna Energii

Miło nam poinformować  iż Nasza szkoła zakwalifikowała się do ogólnopolskiego projektu ”Drużyna Energii” – https://druzynaenergii.pl/ . Przed nami kolejny etap.  Zachęcamy wszystkich uczniów klas 6-8 do wspólnej zabawy – ĆWICZ W DOMU Z AMBASADORAMI PROJEKTU 😊

Ambasadorami są min.: Dorota Banaszczyk- mistrzyni Świata w karate WKF

Joanna Fiodorow – srebrna medalistka Mistrzostw Świata w rzucie młotem

Paulina Guba – Mistrzyni Europy w pchnięciu kulą

Adam Hrycaniuk- reprezentant Polski i 7-krotny mistrz Polski w koszykówce

Joanna Łochowska- trzykrotna mistrzyni Europy w podnoszeniu ciężarów

Sławomir Szmal- były reprezentant Polski w piłce ręcznej

Przemysław Świercz- kapitan Reprezentacji Polski w Amp Futbol

Jakub Zawistowski- wicemistrz Europy OCR Ninja Track

Warunkiem uczestnictwa w kolejnym etapie jest aktywny udział naszych uczniów w ćwiczeniach przygotowanych przez ambasadorów projektu.  Poniżej zamieszczony jest link w którym przedstawione są zadania. Każdy uczeń wykonuje po jednym, wybranym przez siebie ćwiczeniu zaprezentowanym przez ambasadorów ( należy wybrać po 1 ćwiczeniu od każdego ambasadora). Zadaniem ucznia jest nagranie krótkiego filmu jak wykonuje dane ćwiczenie ( jeden film = jedno ćwiczenie) zgodnie z opisem na filmie.  https://druzynaenergii.pl/zadania-do-wykonania.

Filmy (każde ćwiczenie nagrane w osobnym pliku) proszę przesyłać na adres podany w wiadomości w Librusie do dnia 30.05.2020r.

Szczegółowe informacje uzyskasz od nauczyciela wychowania fizycznego 😊

Do wygrania są atrakcyjne nagrody indywidualne oraz nagrody dla szkoły.

Bardzo liczymy na Wasze zaangażowanie i wspólną zabawę przy realizacji projektu!