Zapraszamy do udziału w akcji sklepów Lidl SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

Zachęcamy rodziców, uczniów, nauczycieli do udziału w akcji w akcji sklepów Lidl SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW., w której nasza szkoła również bierze udział. Celem akcji jest zmobilizowanie uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich przyjaciół naszej placówki do wspólnego działania. W naszej szkole kryją się prawdziwe talenty- musimy im pomóc się rozwinąć! Dzięki codziennym zakupom można zdobywać specjalne kupony- talenciaki – za każde wydane 50 zł zawierające jeden owoc lub warzywo. Za produkty oznaczone żółtym znakiem otrzymamy dodatkowe kupony.

Talenciaki można aktywować na dwa sposoby:

  1. Aktywować poprzez kod numeryczny lub skanując z nich kod QR na stronie lidl.pl/Szkoly
  2. Wrzucić TALENCIAKA do specjalnego, żółtego pudełka, umieszczonego przy wejściu szkoły.

TALENCIAKI zgromadzone na internetowym koncie szkoły będzie można wymieniać na atrakcyjne wyposażenie szkolne. Ale to nie wszystko!

Każdy zarejestrowany TALENCIAK w systemie to los, który bierze udział w Wielkiej Szkolnej Loterii- przed nami 6 losowań, do wygranie m.in. kompletnie wyposażona sala komputerowa czy boty edukacyjne.

Akcja trwa do 13.11.2022r. wszystkie szczegóły na stronie organizatora https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469

ZAPRASZAMY :))