Zakończenie roku szkolnego

Podczas zakończenia roku szkolnego oprócz artystycznych, sportowych i wokalnych występów artystycznych naszych uczniów zostały wręczone nagrody  i stypendia które  ufundował Radny Gminy Mosina Pan Michała Kleiber. Wręczone zostały również stypendia naukowe uczniom, którzy uzyskali średnią 6,00 i wzorowe zachowanie: Antoniemu Nawrockiemu, Angelice Zimowskiej, Barbarze Przybylskiej oraz Wiktorii Maciejewskiej. Absolwenta Roku otrzymała Inga Woźny z klasy 8 b. Uczniowie otrzymali również nagrody w kategorii Sportowca Roku – Martin Woroch, Ucznia z Pasją – Patrycja Molęda, Alfa i Omega – Alan Woroch, Talent Roku – Krzysztof Sajna, Społecznik Roku – Wiktoria Podwika, Artysta Roku – Adrianna Płończak oraz Czytelnik Roku – Franciszek Gruchot.

Uczniowie w tych kategoriach otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Osiedla nr 3 oraz Firmę organizującą „Kurs  Szybkiego Czytania”. Wszystkim fundatorom nagród serdecznie dziękujemy. Podczas uroczystości uczniowie otrzymali również świadectwa z wyróżnieniem za bardzo dobre wyniki w nauce. W klasach I – III również zostały wręczone nagrody.

Geniusz Matematyczny – Hubert Sprenger, Cezary Karpezo, Mistrz Matematyki – Jakub Knebel, Mistrz Logiki – Barbara Bobrowska, Recytatorskie Odkrycie – Marta Muszyńska, Mistrz Sportu – Paweł Patela, Filip Gadomski, Talent Gimnastyczny – Wiktoria Szychowska i Martyna Jarczyńska, Król Strzelców – Stanisław Borowski, Mistrz Taekwondo – Wiktor Frydrychowicz, Mistrz Tańca – Aleksandra Rucińska

Wszystkim uczniom życzymy radości z rozwijania swoich pasji.

Życzymy udanych oraz słonecznych wakacji?