Wizyta Wojciecha Wietrzyńskiego i Eweliny Żdżalik w ramach Ogólnopolskiego Ruchu Flażoletowego – Fleciki Polskie i Tarabany

Uczniowie wraz z p. Katarzyną Chudzińską – Gintrowską uczestniczyli w zajęciach realizowanych w ramach projektów: Ogólnopolski Ruch Flażoletowy – Fleciki Polskie i Tarabany (projekt Fundacji Edukacji dla Bezpieczeństwa we współpracy z Pracownią Pedagogiczną im. prof. Ryszarda Więckowskiego, którego koordynatorem jest: Dorota Dziamska i Wojciech Wietrzyński) oraz Efektywne Metody Umuzykalniania (projekt Stowarzyszenia na Rzecz Efektywnych Metod Umuzykalniania Bezpieczeństwa we współpracy z Pracownią Pedagogiczną im. prof. Ryszarda Więckowskiego. Autorem projektu jest Wojciech Wietrzyński).
Mieliśmy także zaszczyt gościć p. Wojciecha Wietrzyńskiego oraz p. Ewelinę Żdżalik.
Cieszymy się ze spotkania i mamy nadzieję na dalszą współpracę 🙂