Warsztaty dla młodych muzyków

Organizatorzy warsztatów dla młodych muzyków – Dżem w Stołówce zachęcają i zapraszają do udziału w spotkaniach. Poniżej kilka informacji dotyczących projektu:

Kto nie chciał kiedyś poczuć się jak nowy Jimi Hendrix, lub drugi John Lennon? ??Kto nie marzył o tym, by kiedyś pokazać się światu, stanąć na scenie i zachwycić tłum swoją muzyką? ??Chcemy zaszczepić muzycznego bakcyla w dzieciach i młodzieży, a tym, którzy już rozpoczęli drogę na sceny festiwali – pomóc utrzymać tę motywację! ??Organizujemy spotkania typu Jam Session, na których każdy – zarówno ten, kto wczoraj pierwszy raz chwycił gitarę, jak i osoba grająca na pianinie od lat – będzie mógł pograć wspólnie z innymi ludźmi, by w najlepszy sposób rozwinąć swoją pasję, zyskać energię i chęć do muzycznego samorozwoju! ?Spotkania kierujemy głównie do młodych muzyków, aczkolwiek każdy jest mile widziany, udział jest bezpłatny! Zapraszamy wszystkich na spotkanie  30 listopada o godzinie 16:00 do stołówki Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie – bierzcie dzieciaki, bierzcie instrumenty, a jeśli ich nie macie, a chcecie czegoś spróbować – dajcie znać, załatwimy coś dla was! ???? Wszelkie informacje można znaleźć na https://www.facebook.com/DzemwStolowce/