Udział szkoły w ogólnopolskim projekcie WIEM, ILE CHCĘ!

Miło mi poinformować, że nasi nauczyciele matematyki i fizyki K. Bobkiewicz oraz A. Jessa zakwalifikowały się do projektu: „WIEM, ILE CHCĘ!” organizowanego przez Fundację Marchewkowe Pole we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Celem projektu jest popularyzacja wiedzy ekonomicznej oraz podniesienie jej jakości w szkołach podstawowych poprzez opracowanie oryginalnych pomocy dydaktycznych, które będą mogły być wykorzystane przez innych nauczycieli i ich uczniów, na dowolnych lekcjach, zarówno stacjonarnych, jak i tych online. Projekt ma charakter ogólnopolski i jest realizowany przez Fundację Marchewkowe Pole we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
Do udziału w projekcie zostali zaproszeni nauczyciele szkół podstawowych z całej Polski, którzy są zainteresowani rozwojem swojego warsztatu pracy o elementy edukacji ekonomicznej, bez względu na prowadzony przedmiot czy poziom kształcenia uczniów (klasy I-III oraz IV-VIII). Do projektu zostało zakwalifikowanych 20 nauczycieli z całej Polski.