Rada Rodziców już po pierwszym spotkaniu.

Podczas wczorajszego zebrania wybrano radę rodziców na kolejny rok szkolny. Przewodniczącym jest pan Mateusz Piaskowski, zastępcą przewodniczącego pan Damian Kornatowski, skarbnikiem pan Michał Kąkalec, sekretarzem pani Magdalena Żuchowska. Dziękujemy bardzo poprzedniej radzie rodziców za współpracę, wsparcie i pomysły, które przyczyniły się do rozwoju naszej placówki. Podczas spotkania rozmawialiśmy także o najbliższych planach. Przed nami kiermasz świąteczny w grudniu, zabawa karnawałowa w styczniu i festyn szkolny w maju. Zapraszamy rodziców do współpracy oraz na spotkania rady rodziców. Kolejne spotkanie  – 14 listopada o godz. 18:00 w sali 16 – budynek piętrowy, będziemy organizować kiermasz świąteczny i pracować nad oceną zachowania uczniów.