Kiermasz świąteczny za nami!

Już po raz kolejny spotkaliśmy się w grudniowy wieczór na Kiermaszu Świątecznym, podczas którego szkołę odwiedziły tłumy. Rodzice, uczniowie i nauczyciele przygotowali stanowiska pełne świątecznych drobiazgów i smakowitości. W bufecie była okazja do rozmów przy kawie i smacznych wypiekach, była również okazją do uczestnictwa w licytacji, czy zrobienia zdjęć z Gwiazdorem. W trakcie kiermaszu mogliśmy oglądać debiutanckie występy rodziców i nauczycieli w Jasełkach, jak również występy taneczne i muzyczne uczniów.Szkolę wypełniła świąteczna atmosfera i zakupowy zawrót głowy ? Bardzo dziękujmy wszystkim zaangażowanym w organizację Kiermaszu, rodzicom, uczniom, nauczycielom, Radzie Rodziców, dziękujemy pracownikom obsługi oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że ten wieczór był wyjątkowy nie tylko dla nas, ale również dla Aurelki, ponieważ dzięki niemu pomoc dla niej nieśliśmy. ???