III miejsce – Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej

2.12.2019 na hali sportowej OSiR przy naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy Mosina w Piłce Ręcznej chłopców i dziewcząt (roczniki 2007 i młodsi).Drużyna dziewcząt w składzie:, Patrycja Molęda 6a, Maja Woźny 6a, Alicja Jezierska 6c, Julia Kasprzak 6c, Natalia Kornatowska 6c, Wiktoria Filipiak 6d, Blanka Kawczyńska 6d, Marika Kubera 6e, Zuzanna Skitek 6e, Zuzanna Sobolewska 7a, Zuzanna Chrastek 7b. Barbara Grabarkiewicz 7b. Dziewczęta zajęły zaszczytne III miejsce . Wykazały się postawą fair play, nie brakowało im chęci, pokazały serce do gry!!! Zabrakło odrobinę szczęścia by stanąć wyżej na podium. Drużyna chłopców w składzie:,Mateusz Brzostowski 6b, Nikodem Ćwikliński 6c, Kacper Kaźmierczak 6c, Kacper Suszka 6c, Jakub Gucia 6d, Patryk Matecki 6d, Igor Pawłowski 6d, Wiktor Walenciak 6d, Mateusz Huchwajda 6e, Dominik Kruk 6e, Mikolaj Kustosz 6e. Chłopcy również zajęli III miejsce. Pokazując swoją determinację i chęci na wygraną.

W ostatnim meczu stwarzali sporo sytuacji, zdobywając bramkę za bramką. Dzień zaliczony do udanych.
Cenna i wartościowa lekcja.