I miejsce naszych drużyn w Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.

W dniach 22-24.10.2019r. na szkolnym orliku zostały rozegrane turnieje eliminacyjne turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Jako pierwsi rywalizację podjęli nasi najmłodsi uczniowie z klas 0 i 1 w kategorii U8. Chłopcy rozegrali tylko jeden mecz pewnie pokonując rywali z Puszczykowa.
W środę swoje zmagania w U12 zakończyli zawodnicy klas 4-6 którzy pokonali SP 1 Mosina, SP 2 Kórnik i zremisowali z SP Tulce. W czwartek natomiast podczas ostatniego turnieju uczniowe z klas 2-3 w kategorii U10 rozegrali najbardziej efektowne mecze. Pokonaliśmy 9:4 SP 2 Luboń, 5:0 SP 1 Luboń oraz zremisowaliśmy 4:4 z SP Daszewice.
Miło nam poinformować że wszystkie nasze drużyny wygrały swoje turnieje i awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.