I Gminny Wyścig Matematyczny

Dnia 12 marca obył się I Gminny Wyścig Matematyczny. Uczestnicy mieli do rozwiązania 12 zadań i rozszyfrowanie hasła. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr. 2 , drugie miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr. 1 i trzecie miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowe w Czapurach. Dziękujemy za udział uczniom ze Szkół Podstawowych w Pecnej, Rogalina oraz Krosna.
Po rozwiązaniu zadań czekała na uczniów wspaniała niespodzianka w postaci Escape Room, gdzie uczniowie musieli uwolnić się z lańcuchów i rozwiązać zadania aby wydostać się z klasy. Zabawa była fantastyczna, a uczniowie bardzo zadowoleni.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w za ufundowanie niesamowitych nagród konkursowych, które wywołały uśmiech na buziach uczestników, Pani Karinie Włodarczak za ufundowanie nagród do Escape Roomu.