Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe rozwijające zainteresowania uczniów:

NAZWAPROWADZĄCYTERMINMIEJSCEADRESAT ZAJĘĆ (klasy, przedział wiekowy)
DecoupageWeronika Baraniak i Marlena Szafrańskadrugi poniedziałek miesiąca godz. 15:00-16:00sala nr 1 lub 21zerówki
OrigamiNatalia Walorekdrugi piątek miesiąca godz. 13:00-14:00sala nr 21zerówki
Zajęcia taneczneNatalia Krekoraśroda i czwartek godz. 12:30-13:15salka na piętrze hali sportowejzerówki
Kodowanie na dywaniePaulina Marciniakwtorek godz. 12:45 od II półroczasala nr 1 lub 21
zerówki
Przygoda z książką – kółko czytelniczeAnna Potocka
czwartek godz. 11:35-12:20sala otwarta/hol w budynku parterowym
I d
Kółko artystyczno-plastyczneMagdalena Piotrowskaśroda godz. 15:20-16:05sala nr 3III a
Schola dziecięcaIzabela Kasprzyk i Justyna Roszak-Patelaśroda godz. 17:00-17:45salka parafialnaklasy I-III
Szkolne koło CaritasIzabela Kasprzyk i Justyna Roszak-Patelaśroda godz. 17:00-17:45salka parafialnaklasy I-VIII
Kółko plastyczneBogumiła Jankowskawtorek godz. 15:15-16:00sala nr 3klasy I-III
Szkolne koło wolontariatuDaria Jakielczyk, Hanna Król, Dominik Matukwtorek godz. 14:25-15:10sala nr 21 lub sala otwarta w holu budynku parterowegoklasy I-VIII
Kółko szachoweDominik Matuk
środa godz. 15:20-16:05
od 09.10
sala nr 3
klasy I-III
Gry zawodoznawcze oraz z języka angielskiegoKatarzyna Orkiszewskadrugi poniedziałek miesiąca godz. 9:35-10:20sala otwarta/hol w budynku parterowymklasy I-III
Kółko logicznego myśleniaMałgorzata Dudaczwartek godz. 7:00-7:45

sala nr 7klasy I-III
Zajęcia artystyczno-plastyczneAndrzejewska Beata
Iwona Gonera
środa godz. 16:05-17:00sala nr 8klasy I-III
Kółko matematyczno-przyrodniczeIwona Goneraponiedziałek godz. 15:15-16:00sala nr 5klasy I-III
Kółko przyrodniczeMałgorzata Grzegorekwtorek godz. 15:20-16:05sala nr 4klasy I-III
Let’s Play EnglishJustyna Murdzia

wtorek 15:20-16:05sala nr 15klasy VI
Kółko chemiczneAgnieszka Korzeniowskaczwartek godz. 15:15sala nr 20klasy VII-VIII
Kółko matematyczneKatarzyna Borkowskawtorek godz. 7:00-7:45sala nr 16klasy IV-VIII
Kółko flażoletoweKatarzyna Chudzińska-Gintrowskaśroda godz. 16:10-16:55sala nr 12klasy IV-VIII
Szkolne Koło Pro-SinfonikiKatarzyna Chudzińska-Gintrowska i Elżbieta Zarzycka
sobota godz. 9:50-14:30 wg harmonogramu
Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza lub Aula Nova przy Uniwersytecie Muzycznym
klasy IV-VIII
Kółko historyczneBarbara Grocholskaczwartek godz. 15:20sala nr 6

klasy IV-VIII
Kółko fotograficzne i DIYAgnieszka Jagiełłośroda co drugi tydzień godz. 14:20-15:05środa co drugi tydzień godz. 14:20-15:05klasy IV-VIII
Kółko geograficzneHanna Król

czwartek godz. 15:20-16:05sala nr 10
klasy IV-VIII
Kółko zero-wasteMałgorzata Kulikowskawtorek godz. 15:15-16:00sala nr 7klasy 0 - III
Kółko polonistyczneEwa Laskowskapiątek raz w miesiącu godz. 7:10-7:45sala nr 19klasy IV-VIII
Kółko fotograficznePaweł Miśkoponiedziałek godz. 15:20-16:05sala nr 17

klasy IV-VIII
Zajęcia recytatorsko-teatralne
Piotr Wierzejewskiczwartek godz. 15:20-16:05sala nr 19klasy IV-VIII
Kółko z języka niemieckiegoNatalia Wojciakwtorek godz. 16:00-16:45sala nr 4klasy IV-VIII

Zajęcia dodatkowe – sportowe:

NAZWAPROWADZĄCYTERMINMIEJSCEADRESAT ZAJĘĆ (
klasy, przedział wiekowy)
Zajęcia taneczneNatalia Krekoraśroda i czwartek godz. 12:30-13:15salka na piętrze hali sportowejzerówka, klasy I-III
Kółko szachoweDominik Matukśroda godz. 15:20-16:05sala nr 3klasy I-III
Kółko szachoweMariusz Czajkoczwartek godz. 15:35-16:20sala nr 11klasy IV-VIII
Piłka nożnaSzymon WichtowskiPoniedziałki 15:50-16:30
Środy 15:10-15:50
hala sportowaklasy IV-VIII
Piłka nożnaSzymon Wichtowskiponiedziałki od 15:10 - 15:50
Czwartki - 15:10 - 15:50
hala sportowaklasy II-III
KoszykówkaNorbert ŁuczakWtorki od 15:10 - 15:50hala sportowaklasy II-III
KoszykówkaBarbara WachowskaŚrody 15:10 - 15:50hala sportowaklasy II-III
Taniec - AerobikNatalia KrekoraWtorki od 15:30 - 16:15salka na I piętrze hali sportowejklasy VII - VIII
Badminton
Koszykówka - chłopcy
Norbert ŁuczakWtorki 15:50 - 16:30
(koszykówka od miesiąca listopada)
hala sportowaklasy IV-VIII
Siatkówka
Unihokej
Marcin JakubowskiPoniedziałki 15:10- 15:50
Wtorki 15:10-15:50
hala sportowaklasy IV-VIII
KoszykówkaBarbara WachowskaPoniedziałki 15:10 - 15:50
Środy 15:50 - 16:30
hala sportowaklasy IV-VIII

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze:

NAZWAPROWADZĄCYTERMINMIEJSCEADRESAT ZAJĘĆ (klasy, przedział wiekowy)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Olga Klupczyńska
środa godz. 7:00-7:30
sala nr 5
I b
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Iwona Depczyńska
poniedziałek 11:35-12:20pokój nauczycielski budynek parterowyII a
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiegoPiotr Wierzejewskiponiedziałek 7:00-7:45sala nr 19klasy IV-V
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematykiElżbieta Płotkowiakpiątek godz. 7:00 - 7:45sala nr 16klasy VII
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematykiKatarzyna Borkowskaponiedziałek 7:00-7:45sala nr 16klasy IV-VI
Zajęcia dydaktyczno - wychowawcze z fizykiHenry Nawrotpiątek godz. 14:20 - 15:05sala nr 9klasy VII - VIII
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiegoMarzena Krasuskaczwartek godz. 7:00 - 7:45sala nr 18klasy IV - VIII