Zajęcia dodatkowe

Zapraszamy uczniów na następujące zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2021/2022

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze klasy I-III

NazwaProwadzący TerminSala
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawczeDorota Snuszkawtorek 11.20-12.0521
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawczeMarlena Szafrańskaponiedziałek
12.15- 13:00
poniedziałek
12.15- 13:00
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawczeAnna Potocka- Rybak poniedziałek
15:05-15:50
8
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawczeIzabela Wolarczak
poniedziałek
10:15-11:00
sala szatnia
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawczePaulina MarciniakPoniedziałek
11:20 - 12.05
Sala szatnia
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawczeDorota Budzyńska środa 11.20-12.05sala szatnia
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawczeMałgorzata Dudapiątek
12.15 - 13. 30
gabinet psychologa
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawczeMałgorzata Grzegorekwtorek
11:20 - 12:05
sala szatnia
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawczeJoanna Filipiakpiątek
11.20-12.05
gabinet psychologa
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawczeMagdalena Piotrowskaczwartek
11.00- 11.45
Krosno
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawczeIwona Goneraponiedziałek
15.05-15.50
5

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze w klasach IV - VIII

NAZWAPROWADZĄCYTERMINMIEJSCE
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas VJagoda Stachowska
środa 7:30-8:15
15
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas VIIJagoda Stachowska
poniedziałek 15:05-15:5019
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas VIMarzena Szewczykponiedziałek
7:30-8:15
12
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas VIIMarzena Szewczykśroda
14:10-14:55
7
Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla kl.VII d,e,f
matematyki
Paulina Fornahwtorek
15:05-15:50



10
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla klas VKatarzyna BobkiewiczPoniedziałek
14:10-14:55
17
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas VIKatarzyna BobkiewiczPoniedziałek
15:05-15:50
17
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy IVEliza MańczakŚroda
13:15 - 14:00
7
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla klas 5Daria Jureckaśroda 7.30-8.1514
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klas VII z matematykiAgnieszka Bajerponiedziałek 8:25-9.1017
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze dla klas IV z matematykiAgnieszka Bajer poniedziałek 9.30-10.15salka zajęć sensorycznych
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze dla klas VII z matematykiKrzysztof Janiakponiedziałek
14.10 - 14.55
19
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z fizyki klasy VII - VIIIAnna Jessaponiedziałek 16:00-16:4511
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z chemii
klasy VII - VIII
Agnieszka Korzeniowskawtorek 15.40-16.2520
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z matematyki klasy VII Żaneta Zielińska środa 14.10-14.556
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z języka polskiego klasy IV, VEwa Laskowskaponiedziałek 15:059

Zajęcia dodatkowe - kółka zainteresowań w klasach I - III

NAZWAPROWADZĄCYTERMINSALA
Hola! ¿Cómo estás? kółko z języka hiszpańskiego dla uczniów klas 1-3Anna Potocka-Rybakpiątek 15:05-15:508
Kółko artystyczneMałgorzata Grzegorekczwartek
15:05 - 15:50
4
Kółko przyrodniczeJoanna Filipiakczwartek 15.05-15.508
Kółko artystyczno - plastyczneMagdalena Piotrowskaśroda
11.20 - 12.05
Krosno
Kółko czytelniczeIwona Gonerapiątek
15.05-15.50
5
Mały inżynier
Matematyczne gry i zabawy
Izabela Wolarczakśroda
16:00-16:45
2
Piłka nożna dla dziewczynekMarcin Jakubowskipiątek
od 16:00
hala
Mały Inżynier
Matematyczne gry i zabawy.
Joanna Filipiakwtorek
16.00-16.45
8
kółko artystyczne Dorota Budzyńska poniedziałek 15.05-15.504
Gimnastyka KorekcyjnaNorbert Łuczakpiątek 15.05-15.50hala

Piłka koszykowa Norbert Łuczakpiątek 16.00-16.45
hala
ScholaJustyna Roszak-Patela, Izabela Kasprzykśroda
17.00-17.45
salka na probostwie
CaritasJustyna Roszak-Patela, Izabela Kasprzykśroda
16.30-17.00
(w ramach akcji)
salka na probostwie
Koło historyczne Beata Andrzejewska poniedziałek
15:50 -16:35
6
Kółko taneczneNatalia Krekora
środa 16:00 - 16:45salka OSiR
Kółko szachoweMariusz Czajkoczwartek 15:00-16:00Hol

Zajęcia dodatkowe - kółka zainteresowań w klasach IV - VIII

NAZWAPROWADZĄCYTERMINMIEJSCE
Deutsch ist einfach Natalia Wojciak wtorek 16.00- 16.45 9
Biologia w pigułcePaweł Pilarski drugi piątek miesiąca godz. 13:00-14:0020
Słodkie babeczki - kółko kulinarneAnna Polska
Jagoda Stachowska
czwartek 15:05-15:5019
Kółko flażoletoweKatarzyna Chudzińska - Gintrowskawtorek
16.15 - 17.00
12
Przygoda z książką – kółko czytelniczeAnna Potocka
czwartek godz. 11:35-12:20sala otwarta/hol w budynku parterowym
Kółko matematyczne klasy VIIAgnieszka Bajerponiedziałek 7.30-8.1517
KoszykówkaBarbara WachowskaPoniedziałek
15:00-16:00
i
Środa
15:00-16:00
hala
Badminton/ AerobicEwelina Gierałka Piątek
15:05 - 15:55
hala
SiatkówkaMarcin JakubowskiPoniedziałek
15:00-16:00
i
Środa
15:00-16:00
hala
Piłka nożna Szymon Wichtowski Poniedziałek
15:00-16:00
i
Środa
15:00-16:00
Hala
Piłka koszykowa Norbert Łuczak
Czwartek
15:00- 16:30
Hala
Kółko fotograficzne Agnieszka Jagiełło Piątek godz. 14:10
Co dwa tygodnie (zaczynając od 18.09.2021)
13
kółko chemiczneAgnieszka Korzeniowskaśroda 15.00 - 16.45
(dla uczniów
klas 7 i 8)

20
kółko dziennikarskieMarzena Szewczyk
środa 15:05-16:45
co dwa tygodnie
19