Hubert Zajdel zajął III miejsce podczas Finału Powiatu „Pierwszy Krok Wioślarski”

26.11.2019 r. Odbył się finał zawodów pt. „Pierwszy Krok Wioślarski” organizowany przez Wielkopolski Związek Towarzystw Wioślarskich (WZTW) oraz Powiat Poznański. Podczas finału dystans wyścigu wynosił 500 m.

W klasyfikacji drużynowej, jako szkoła zajęliśmy IV miejsce. Podczas rywalizacji indywidualnej, w kategorii chłopców nie było łatwo, poziom był bardzo wysoki. Hubert zajął III miejsce. Realizując w 100% plan ustalony podczas treningów oraz ustalając swój własny rekord! Gratulujemy!

III miejsce Zajdel Hubert 2006 ZS Krosno 01:45.6

Hubert jest najlepszym przykładem na to, że ciężka praca się opłaca.
W myśl akcji „Pierwszy Krok Wioślarski”, my jako szkoła, dzięki Hubertowi, który tak pięknie przetarł nam szlaki też robimy pierwszy krok w stronę wioślarstwa, mamy nadzieję, że w przyszłym roku, również znajdziemy chętnych do udziału w zawodach.